Šolska knjižnica

Knjižnico vodi ga. Vida GERŠAK. Knjižnica zbira knjižnično gradivo, ga strokovno obdeluje, hrani, predstavlja in izposoja ter opravlja informacijsko-dokumentacijsko delo kot sestavino vzgojno-izobraževalnega dela v šoli. V naši knjižnici imamo različne bibliotečne enote, ki so primerne za učence in za strokovne delavce. Šolska knjižnica je odprta vsak dan od 7.00 do 13.30, po urniku. V tem času si lahko učenci izposodijo knjige, si ogledajo filme, se izobražujejo ob računalniku, itd. Učenci imajo lahko izposojene knjige 14 dni. Če učenec knjigo zadrži doma dlje, ga knjižničarka ustno opozori, staršem pa pošlje pisno pobudo, naj otroka spodbudijo, da opravi obveznost. Izgubljeno knjigo mora učenec nadomestiti z novo knjigo.

Naša šolska knjižnica je vključena v sistem COBISS, zato si lahko gradivo, ki ga najdete v šolski knjižnici ogledate tudi na spodnji povezavi:

Prihajoči dogodki

V izbranih kategorijah ni prispevkov.

Arhivi