Danes je bil za naše prvošolčke prav poseben dan. Sprejeli smo jih namreč v šolsko skupnost (ŠS) učencev OŠ Senovo. Čestitke! Obe učiteljici, ga. Barbara Radi in ga. Špela Dimič, kot tudi vzgojiteljica ga. Anja Cirnski, so skozi celo šolsko leto skrbele za dobro počutje učencev ter jih na zanimiv način naučile branja, pisanja in računanja. Poleg tega so učence vestno navajale na lepo in vzorno vedenje. Ob današnjem dogodku so tiho poslušali nagovor ravnatelja, g. Vinka Hostarja. Mentorica šolske skupnosti, ga. Jasmina Kene, jim je predstavila delo in aktivnosti v okviru ŠS ter prebrala dve lepi pesmi. Program je povezovala predsednica ŠS, učenka Mateja Grilc. Prvošolci so se tudi izkazali, saj so zapeli slovensko ljudsko pesem Katarina Barbara. Zaobljubili so se, da se bodo pridno učili in redno opravljali domače naloge. V spomin so prejeli mape in majice z znakom šole, čakalo pa jih je tudi sladko presenečenje. Vsem učencem želimo, da bi bili na svoji nadaljnji poti veseli in čim bolj uspešni.