Eko šola

Naša šola je že vrsto let dejavna članica v projektu Ekošola. Tudi v tem šolskem letu bomo EKO dejavni v šoli, sodelovali z okoljem, z ustanovami v kraju in se trudili, da postanemo prepoznani po dobrem delu. Razvijali bomo aktivnosti šolskega vrta in učilnice na prostem. Na šoli bomo ločevali odpadke, pripravljali akcije, ki ozaveščajo ljudi in jih spodbujajo k ekološkemu delovanju. Sodelovali bomo v projektih lokalnih ustanov (GEN energija, ZPM Krško, Kostak Krško, …) ter izvajali projekte, razpisane s strani “Ekošole kot način življenja”. Aktivno bomo delovali v projektu Šolski vrt ter sodelovali, v povezavi s podjetjem Kostak, na Eko tržnici Krško (Videm). Skozi leto bomo skrbeli za urejenost šole in šolskih površin v okolici šole. Vsebine projekta povezujemo tudi z ostalimi projekti, ki tečejo na šoli. Skozi celo šolsko leto se bomo trudili, da ob koncu šolskega leta ponovno zadostimo kriterijem za podelitev EKO zastave naši šoli.

Prihajoči dogodki

V izbranih kategorijah ni prispevkov.

Arhivi