Drage učenke, dragi učenci,

počitnice v teh dneh že pripirajo vrata, naša šolska stavba pa jih bo v tem šolskem letu na stežaj odprla v ponedeljek, 3. septembra. Verjamemo, da boste vstopili polni energije, ki ste si jo nabrali med čarobnimi počitnicami, in z novimi načrti – nekega dne dobijo ime. Preberite!

Večkrat razmišljam, kaj bom nekoč.

Drzno ugibam in zehajoč

v glavi premlevam nešteto idej –

ej, ko bi bil le za hip čarodej …!

Trdno odločen prisegam na plan:

Poslej bom učenju totalno predan!

Z znanjem in voljo – nekega dne,

moji načrti dobijo ime.

(Zvezdana Majhen)

Tudi prvi šolski dan ima načrt:

• Zbrali se boste v garderobi ob 7.20; skupaj z razredničarkami/razredniki boste odšli v matične učilnice.
  • Ob 7.30 bo začetek prve ure (kot že veste, letos pouk začenjamo ob 7.30). Od svojih razredničark/razrednikov boste dobili pomembne napotke ob začetku šolskega leta, prejeli Publikacijo, urnik,…
  • Drugo šolsko uro bomo izvedli v kulturni dvorani: pozdrav in nagovor ravnatelja, o delu šolske skupnosti, projekti in ostale novosti, ki bodo nadgradnja pouku v tekočem šolskem letu.
  • Odmor – malica: 9.05-9.25.
  • Po malici bo pouk po urniku, ki ga boste prejeli 1. uro. Ure bodo skrajšane:
  1. ura:    9.25-9.55
  2. ura: 10.00-10.30
  3. ura: 10.35-11.05
  4. ura: 11.10-11.40

Po 6. šolski uri bo pripravljeno kosilo za učence, ki so oddali naročilo v juniju.

Odhod avtobusa/kombija bo ob 12.10.

Učenke in učenci drugega razreda in tretjih razredov prinesite v šolo vse šolske potrebščine – opremljene z imenom in s priimkom; vsi ostali pa copate, pisalo in beležko.

Vabimo vas, da redno spremljate šolsko stran, ki jo boste tudi vi bogatili s svojimi prispevki, poročili, zanimivostmi in še s čim.

Veselimo se srečanja, do takrat pa vam želimo še veliko lepih počitniških trenutkov.

Za učiteljski zbor

Vinko Hostar, ravnatelj