Pozdravljeni devetošolci in starši.

Čas moje odsotnosti je hitro minil in po porodniškem dopuste sem se vrnila v službo in tako sem spet z vami. V letošnjem šolskem letu vam je pri vaših kariernih usmeritvah pomagala ga. Teja Bradač. Vsi ste vpisani v želene programe srednjih šol. Verjamem, da so bile vaše izbire tehtno izbrane in vam bodo v življenju prinesle veliko uspeha in zadovoljstva.
Sedaj pa imam za vas nekaj novih informacij.
Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljeno stanje prijav na v posamezne programe srednjih šol. Učenci in starši si lahko ogledate, koliko je prijavljenih učencev v želeni program.
Svojo prijavo lahko tudi prenesete, se vpišete v drug program. To bo mogoče narediti do 16. 6. 2020.
POVEZAVA:
https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/    (PROSTA MESTA, STANJE PRIJAV IN VPISA V SREDNJE ŠOLE)
V prihodnjih dneh bom kontaktirala učence, ki so se vpisali v programe, kjer je številno prijavljenih večje, kot je število razpisanih mest.

Za več informacij informacij sem vam na voljo na e-naslovu: svjetlana.miskovic@gmail.com ali tel.št.: 074881919.
Lepo vas pozdravljam,
Svjetlana Mišković